Sme Geovrty-Drillrock

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami v geológií, baníctve a vrtárskych prácach. Pochádzame z banskoštiavnického regiónu, ctíme si tradície baníctva a rozumieme mu.

Našou prioritou je poskytovanie kvalitných služieb s maximálnym dôrazom na ochranu životného prostredia. Technologické postupy pri realizácií projektov volíme tak, aby sme v najvyššej miere splnili očakávania zákazníka v krátkom čase a s vysokou kvalitou realizovaných prác.

Materiály, ktoré využívame, volíme na základe našich skúseností tak, aby priniesli zákazníkovi dlhodobú životnosť, bezúdržbovosť a maximálnu kvalitu s ohľadom na účel použitia.

Sme tu už dlho

Ako Geovrty – Drillrock s.r.o. poskytujeme klientom kvalitné služby a profesionálne poradenstvo od roku 2008, no naše skúsenosti v tejto profesií sú omnoho dlhšie. Za ten čas sme spolupracovali na veľkom množstve rôznych projektov doma aj v zahraničí.

Posúvame sa vpred

Materiály, ktoré využívame, volíme na základe našich skúseností tak, aby priniesli zákazníkovi dlhodobú životnosť, bezúdržbovosť a maximálnu kvalitu s ohľadom na účel použitia.

Robíme iba to, čomu rozumieme.

Jadrové vŕtanie

Banská činnosť

Vŕtanie pre tepelné čerpadlá

Vŕtanie studní

Hydrogeologické vrty

Geologické práce

Naše silné stránky

Vážime si dôveru, ktorú dostávame od našich zákaníkov, keď si objednajú naše služby. Nechceme ich sklamať, preto do našej práce vkladáme to najlepšie.

onas1

Ľudia

Naši pracovníci sú základným kameňom našej práce. Činnosti, ktoré ovládajú, ich zručnosti pri obsluhe zložitých mechanizmov a ich skúsenosti nám umožňujú poskytovať rýchle a kvalitné služby.

proces_1

Skúsenosti

V geológií, baníctve a ťažobníctve sme jednoducho doma. Kvalitné vzdelanie a dlhé roky praxe v daných odboroch predstavujú záruku našej vysokej odbornosti a kvality prác, ktoré vykonávame.

onas3

Technológie

Náš strojový park ponúka tie najlepšie zariadenia, pomocou ktorých pomáhame našim zákazníkom. Od terénnych áut, po špecializované vŕtacie súpravy, všetko, čo potrebujeme, máme pripravené na použitie.